| adelynaa a întrebat:

Maine am examen (traseul) cv sfaturi? pls :-ss

7 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci decat sa fi atenta, sa nu te panichezi, sa nu pari speriata fiindca atunci te pica daca vede ca esti rezervata si nu esti sigura pe tine. Fi atenta la semafoare fiindca daca ai emotii acolo gresesti de obicei astepti prea mult sau prea putin, fi atenta la schimbarea de banda sa te asiguri, semnalizeaza orice schimbare de directie, fii calma si relaxata si totul va fi bine. Mult succes!

P.S.
Nu te lua dupa sfaturi tampite cu decolteu generos ca sigur te pica. De obicei cu elevii fac pe seriosii militienii si ai toate sansele sa te pice!

| BassHunter13 a răspuns:

Concentreazate la semne si ai cel mai mare grija la semnele cedeaza trecerea si la Stop acolo daca ai gresit ai cazut examenu! Condu fara emotii! Fi increzatoare in tine!

| elasexygagica a răspuns:

Mergi cu un decolteu generoslove struck

| danielcretu1980 a răspuns:

Ai incredere in tine.
capul sus
mainile pe volan.
mult succes.

| c0rL a răspuns:

Fara emotii,considera ca in dreapta ta, se afla instructorul ( doar ca are uniforma). Daca ai facut pas cu pas scoala, nu ai cum sa nu iei traseul` happy

| Girltpu a răspuns:

Concentreaza-te si fi atenta la semne! Succes!

| madalinaox a răspuns:

Fi calma o sa iasa totul bine