| florinmandru1qwert a întrebat:

Mâine am examenul practic (orașul).
Vreau să cer un sfat de la persoane care au trecut prin asta.
Ce v-a ajutat să scăpați de emoții?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa te relaxezi ca nu ai fii uman daca nu ai avea emotii.
Toti avem emotii cand mergem la orice examen dam, numai ca trebuie sa ne canalizam atentia pe ceea ce facem si vei uita de ele.

Nu uita: atentie la trafic, cedeaza trecerea pietonilor, incetineste intotdeauna cand te apropii de trecerea de pietoni si lasa nebunii sa te depaseasca, ca-i important sa sofezi prudent.
Succes maine la examinare!

| Violleta2022 a răspuns:

Ai luat permisul?
Poate te intorci si ne povestesti cum a fost...

| Georgian22 a răspuns:

Gandește-te ca si polițistul este om ca si tine. Privește-l ca pe un apropiat ție sau imaginează-ți ca pur si simplu nu este in dreapta ta. Fii relaxat.
Succes