| Alloneforever a întrebat:

Maine dau pre testarea la scoala de șoferi...luni o sa incep sa conduc? Sau trebuie sa ma programeze?

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeea221998 a răspuns:

După ce dai acel chestionar trebuie sa vorbești cu secretarul sa îți programeze orele. Eu asa am făcut. Am dat acel chestionar după care a trebuit sa sun și sa îmi aleg mașina pe care fac orele și sa facem programări în funcție de programul meu și al instructorului.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbesti la ghiseu pentru informatiile de genul asta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tine de la scoala la scoala. probabil trebuie sa vb cu instructorul cand sa iti programeze sedintele