| anonim_4396 a întrebat:

Masinile inmatriculate in franta au carte tehnica cum au in Romania. vreau raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| 86raul a răspuns:

Da frate sunt aproape la fel, cea de franta e undeva in dreapta problemele care le are masina, si nu mai stiu ce sa-ti spun, dar daca e intri pe adresa mea de mess, si iti dau eu o poza, ca misepare ca am eu o foaie de aia prin casa. raul_georgi13

2 răspunsuri:
| shotys a răspuns (pentru danielgabriel2014):

Poti sa imi spui cum arata acea carte daca sunt satisfacut de raspuns tau dau funda