| MariusIorga1967 a întrebat:

Merită să îmi cumpăr o mașină de 10.000 Euro?
Sunt în Italia.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta nu mai tu stii ce nevoii ai

| Panamax a răspuns:

Ca sa o tii in parcata in fata blocului si sa platesti taxe degeaba?

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Ai nevoie? crezi ca o sa te ajute? Ai unde sa o folosesti? Daca raspunsul este da la toate 3, de ce nu? Asta si faptul daca iti permiti sa intretii ce iti cumperi. Pun aceste intrebari fiindca de ex am o cunosinta ce si-o luat un Skoda Fabia cu 4000 euro ( masina chiar foarte ok si intretinuta) si o foloseste o data pe luna fiindca nu vrea sa dea bani pe benzina.