| thegodfather12 a întrebat:

Merita sa schimb volanul de pe dreapta pe stanga la un land rover? Daca da, cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| nicusor222 a răspuns:

Pai s-a dus la un mecanic de origine italiana. Eu zic ca e cel mai bun din orașul meu. A găsit un BMW acolo la dezmembrări. S.a uitat cum se prezintă bordul și tot. Băieții de acolo au desfăcut bordul și au mutat pe masina lui. Mașina a fost făcută acum un an și nu am auzit ca se plânga de cv. Am mers și eu cu mașina happy pur și simplu nu știe nimeni ca a fost schimbat dacă nu îi spui. E parfum masina.

4 răspunsuri:
| nicusor222 a răspuns:

Merita. nu stiu cât ai dat pe masina. Cineva a schimbat și a costa 1.000 euro. Acuma depinde ce mașina ai.

| thegodfather12 explică (pentru nicusor222):

Zic un Land Rover si astea sunt facute sa le poti schimba si e intre 500-800 euro

| nicusor222 a răspuns (pentru thegodfather12):

Se merita happy Îți spun eu. 1.000 euro a plătit un prieten pentru un BMW. Și e bomba masina

| thegodfather12 explică (pentru nicusor222):

Nu a avut probleme la el pana acum? La cine la schimbat la service sau la vreun mecanic?

| nicusor222 a răspuns (pentru thegodfather12):

Pai s-a dus la un mecanic de origine italiana. Eu zic ca e cel mai bun din orașul meu. A găsit un BMW acolo la dezmembrări. S.a uitat cum se prezintă bordul și tot. Băieții de acolo au desfăcut bordul și au mutat pe masina lui. Mașina a fost făcută acum un an și nu am auzit ca se plânga de cv. Am mers și eu cu mașina happy pur și simplu nu știe nimeni ca a fost schimbat dacă nu îi spui. E parfum masina.