| thegodfather12 a întrebat:

Merita sa schimb volanul unui Land Rover de ANGLIA pe stanga?

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Din cate stiu eu, aceste masini au fost facute din fabrica si pentru aceasta modificare, astfel costrurile acestei modificari find scazute.
Acum desigur preturile difera in functie de model.
Sfatul meu e ca mai bine te-ai interesa de asta pe un forum dedicat sau la cei care se ocupa cu asta.

| Nume2 a răspuns:

Pai o sa se mute instalatia bord, pedalier, caseta, coaja bord, fete usi, stergatoare, reglat faruri, scaune daca sunt electrice cu menori, sticlele oglinzi, cam atat imi vin in minte pe moment. Am vazut mai demult, la un service autorizat ca ar costa 1000 euro, dar o sa iti trebuiasca ceva acte in plus pentru RAR daca nu ma insel, o adeverinta ca schimbul a fost facut imtr-un service autorizat dar nu sunt sigur de asta.

| Nume2 a răspuns (pentru Nume2):

Cel mai bine e sa te duci la reprezentanta si sa intrebi, niciodata nu folosi service-urile de la colt

| TeRogLasama a răspuns:

Tu decizi frate, toata lumea poate sa isi dea cu parerea.