| Cuschi a întrebat:

Mi-a expirat buletinul si mi-am facut un buletin provizoriu pe 1 an.

Intrebarea mea este daca pot sa dau examenul teoretic pentru permis cu acest buletin si mai ales daca pot sa ma programez la oras cu el, dupa sala am de gand sa il fac pe cel permanent.

Dupa sala o sa ma duc sa-l fac pe cel permanent, sa fie treaba buna.

Dau funda!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti sa sustii proba teoretica cu aceasta CI si apoi sa sustii proba practica dupa ce l-ai preschimbat, nu este nici o problema.