| wyo a întrebat:

Mi-a expirat dovada, trebuie sa-mi eliberez permisu. ce se intampla daca nu-l eliberez si circul asa?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iei o amenda pentru ca nu ai actele la tine cel mai probabil.

5 răspunsuri:
| debarba a răspuns:

Iti eliberezi permisul si nu vei avea nici o bataie de cap.
In caz contrar poti lua amenda depinde de gabor dar tinand cont ca se apropie pastele si de salarii minus 25 la suta e clar ca iti vei lua si amenda plus spaga ca de laughing)

| wyo explică (pentru debarba):

Pai eu sunt in timisoara si permisu l-au trimis la severin ca de pe acolo sunt. de asta am intrebat sa stiuwinking

| debarba a răspuns (pentru wyo):

Trebuie sa semnezi pentru el din cate stiu eu deci nu cred ca poti ruga pe cineva sa il ridice de la politie si sa ti-l trimita prin posta curierat etc.

| laur_6869 a răspuns:

Iei o amenda de te ustura buzunaru.

| Mitza91 a răspuns:

Du-te la sediul politiei unde ai dat examen si cerele o alta dovada si explica-le cum sta treaba.cu amenda nu prea cred ca ii da pentru ca si pe mine m-a oprit un echipaj si nu aveam permisul la mine. ei cu statia aia a lor te verifica daca ai sau nu permis.