| RaVuL a întrebat:

Mi-am cumparat un CD Player Carguard...E mai slabut (de bani putini) La el am 2 mufe la masina am 3! Le conectez pe cele 2 si raman cu una pe dinafara! Nu se aude muzica decat in 2 boze din partea dreapta. stanga si spatele nu se aude! Ce sa fac cu cealalta mufa?

2 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Configuratia mufelor incompatibila! Ce model de CD Player Carguard si daca ai mai umblat cineva la instalatia electrica a masinii(sectiunea bord/locas CD/radio)!

| RaVuL explică (pentru stlucian):

Carguard 164! Nu nu a mai umblat nimeni la cabluri! Masina am luat-o noua de la Audi! Audi A4 97! Avea inainte originalul pe el Audi Gamma CC