| gabi659 a întrebat:

Mi-am facut evacuare la masina si am facut o doar cat se vede in poza, nu i-am dat cheie, oare pot merge asa cu ea?
https://ibb.co/fFPg17Y

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da i bătăi, cu cât ramai mai repede fara certificat cu atât va fi mai repede liniște iar pe strazi

| gabi659 explică (pentru suntserios):

Masina e perfect legala, are catalizatorul pe ea si sigur nu v a scoate fum peste limita legala si la fel, nu v a depasi numarul de decibeli

| suntserios a răspuns (pentru gabi659):

Nu are cum țeavă aia înfiptă acolo sa respecte nr de decibeli

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns:

Pornește mașina și vezi cum se aude.

| gabi659 explică (pentru anonim3247):

O s o fac doar sa imi iau teava

Răspuns utilizator avertizat