| gazaru a întrebat:

Mi- am facut programare pe net pentru 13 noiembrie "examen auto"- digital(scoala de soferi)...si am incercat sa accesez link- ul pentru rezervare si imi zice "Pagina nu a fost gasita"...Este posibil sa se fi șters programarea?

4 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Ai scris corect link? sau poate incerci sa reintri din nou

| gazaru explică (pentru cfrtobias):

Link-ul mi l-a trimis drpciv pe email ca am programare pe 13

| cfrtobias a răspuns (pentru gazaru):

Cand ai avut prima oara o mers atunci?

| gazaru explică (pentru cfrtobias):

Am făcut programarea și la început apasam pe link și îmi apărea ora și data la care sunt programat... Dar acum întru pe link și îmi zice ca pagina nu a fost găsită