| anonim_4396 a întrebat:

Mi s au desprins suruburile care tin motorul, nu gasesc pe nimeni care poate face gauri noi de la service ca nu au alea de deschis gauri noi, si strungari nu gasesc happy unde ma pot duce in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Coasta de est, au canal de Youtube

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Du-te la un service care are dotari cu scule si meseriasi adecvate!

| relian a răspuns:

Adica? Motorul ala nu sta in suruburi, sta in niste cum sa le zic in romana, tampoane de cauciuc, ori la alte masini tot ceva cauciuc cu fluid in ele.Aceste tampoane la randul lor stau ori sunt cu ceva metal braket de metal si ala se prinde pe sasiu.

Deci la tine cei defect mai exact? Sa faci gauri nou unde anume? Baga ceva poze cu problema, asa sunt diferote feluri de prindere, fctie de brand, model an, etc.

| anonim_4396 explică (pentru relian):

Pana intelegi tu cred ca imi ridic masina din service laughing

| AlexeI22 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia nu este masina daca s-au ras filetele care tin motorul.Este un cazan.
Iar tu esti un idiot care nu stii sa explici.
La coasta de est te scuipa in ochi daca le duci cazanul.

| relian a răspuns (pentru anonim_4396):

La modul cum explici problema, nu e de mirare ca nu iti da nimeni o solutie laughing

Răspuns utilizator avertizat