| anonim_4396 a întrebat:

Neîncadrarea în ritmul impus de ceilalți participanți la trafic ce inseamna?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Inseamna banda 1.
Altfel vine bombardierul pe dreapta si te arunca in contrasens.

| UserRo10 a răspuns:

ASta tine de conduita preventiva. Nu poti sa te pui contra fluxului si sa obstructionezi total mersul celorlalti doar pentru ca nu ti se pare corect cum se circula

| badpanda a răspuns:

Inseamna ca nu esti pe faza, nu esti in flux si vrei bataie.
Exact ca moldoveanul ala venit din strainatate in concediu, care s-a apucat sa mearga legal pe E85 si se mira ca-l depaseau tirurile si pe stanga si pe dreapta.