| nuamabsolutnicioidee a întrebat:

Niște asemănări și deosebiri dintre Audi, BMW și Mercedes? =)

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Calitate proasta - masini facute cu piese chinezesti si asamblate in Germania mana de lucru (refugiati). Tot mai bun e ceva japonez de durata care rezista mai mult decat bmw

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asemanari? pretul
deosebiri? logoul
happy

| sierra1 a răspuns:

Inteligentă intrebare! deci:

A - toate au motor, roți,...

D - una costă mai mult ca alta

| Catrice a răspuns:

E mașini
E de marca
Atrage gagicihee hee

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Hmm. pai asemanarile principale cred ca sunt ca toate sunt firme germane de lux si sunt in competitie directa unul cu celalalt pe segmentele lor de pret. Ca diferenta. In general BMW e considerat cel mai sportiv si tineresc... Pe audi nu stiu cum sa il caracterizez exact. Un vw mai frumos si confortabil poate. Mercedes merge mai mult pe confort si stil clasic.