| anonim_4396 a întrebat:

Niste sfaturi pentru un incepator cu bmw seria 3 150CP?

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Ai grija cu acceleratia, chiar si un milimetru in + conteaza

Nu face figuri si nu incerca " sa te dai ", ai timp si de astea, dar nu ca si incepator

Nu ti baga in cap ca ai bmw si restul au 80-100 cai, tu fiind regele lor

Semnalizeaza

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti vezi de treaba si nu ai probleme, si semnalizarea sa ti cont de ea

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu dezactiva ESP-ul, si cumpara cauciucuri bune atat de vara, cat si de iarna.
Restul o sa inveti singur. Mai bine de jumatate din incepatorii cu BMW isi incep cariera platind garduri si stalpi de iluminat.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Semnalizeaza INTENTIA de schimbare a directiei, nu in timp ce deja o schimbi. Nu uita regula de aur: masinile cu tractiune spate au comportament supravirator. Repeta asta in fiecare dimineata de 10 ori.

| DaniTDCI a răspuns:

Grija cu acceleratia si fara smecherii