| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a întrebat:

Nu este vorba chiar de moto ci de bicicleta mea vreau sa o decorez cu banda izoliera si nu situ cum sa o fac sa arate cat mai frumos sa ii imbrac spitele cu banda dar cu ce culori vreau ceva ff frumos dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| DaftPunk a răspuns:

Eu sti ce i-am facut la bicicleta mea? Coarnele le-am invelit in negru cu verde spitele cu verde negru si alb si la sa i-am pus 2 linii verzi pe mijloc ca si cum ar fi fist de curse cadrul unde era ruginit mai dadeam asa cu banda pe cadru mai am una langa alta culorile verde, verde deschis, negru si alb si practic am "tunato". Asta poti sai faci si tu.

5 răspunsuri:
| cartman a răspuns:

Nu prea are rost. daca vrei sa investesti in foi, pinioane, schimbat-oare, jante etc. Depinde, daca ai pornit cu un cadru de otel e cam nasoala treaba.

| DaftPunk a răspuns:

Am facut-o cu banda izoler funda? plz plz plz plz funda ceilalti nu au raspunsuri bune a mea e cea mai buna plz funda

| smaranditza a răspuns:

Mai bine las-o "naturala"; simplitatea e mai... sic!; eviti astfel si kitsch-ul! am avut si eu varsta ta, si bicicleta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tampenie mai mare nici ca am auzit...alege tu ce culoare si vrei si ce banda vrei...rezultatul e acelasi : arata mai rau ca la inceput.

| andreutz99 a răspuns:

Pai vezi cum ti se pare tie mai frumoasa daca iti zicem noi vei regreta deoarece ai sa vezi ca iti va veni o idee mai frumoasa ca a noastra