| Skypp3R a întrebat:

O parere despre Mitshubishi Pajero Mk2 2.8 TDI manual. Care ar fi taxa de inmatriculare la bulgari, piesele pentru aceasta masina sunt scumpe?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi ca astia de la rutiera s au pus tare pe masinile inmatriculate in Bulgaria. controle peste controale peste controale.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Daca o inmatriculezi la bulgari, acolo sa circuli cu ea. Nu vreau sa dai peste mine in trafic si sa umblu pe la Plovdiv sa-mi recuperez banii de reparatie.

| Skypp3R explică (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

Masina va fi folosita mai mult pentru padure si putin pentru sosea.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns (pentru Skypp3R):

Si ce, pe sosea nu poti face accident? Hai ca la padure aia e ca nu ai cum sa lovesti alte masini dar daca mai iei in kuur pe sosea atunci eu ce ma fac? happy

| Skypp3R explică (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

In primul rand masina nu este pentru mine, nu am nici 18 ani. In al doilea rand este pentru tatal meu care ar vrea sa cumpere una. Are destula experienta la volan + ca el nici nu consuma alcool. big grin

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns (pentru Skypp3R):

Oricata experienta ai avea, se intampla. Poate sa nici nu fie vina ta... Ce faci, te duci in Bulgaria dupa asigurare?

| Skypp3R explică (pentru MultPreaInteleptulTractorist):

Eu doar am intrebat cat costa taxele de inmatriculare si chiar as vrea sa stiu cat sunt...