| Alecsandriii a întrebat:

Parere Ducati Monster 600 ca prim motor de A2?
Nu am mai avut contact cu nici o motocicleta pana acum ( in afara de momentul in care m-am urcat pe un pocket bike la 10 ani, de unde a inceput si pasiunea mea pentru motociclete).
Sau daca aveti alte idei, mai am 2 ani pana pot sa de A2 si vreau sa imi fac o idee de pe acum.

1 răspuns:
| Stefan_Robert_1990 a răspuns:

Pai decat sa mai astepti 2 ani poti sa dai de A1 pentru motocicleta 125 du-te la un instructor bun care stie sa iti explice cum se actioneaza frana sau schimbatorul pentru ca si alea sunt fff importante pentru siguranta ta si siguranta celor participanti din trafic poti sa incepi de acum sa dai pentru A1 ca sa ai ceva experienta cand vei de A2 toti motociclistii recomanda asta bafta sler ca te-am ajutat