| anonim_4396 a întrebat:

Părere mercedes c200 an 2005 motor 2l 140 cp
Dezavantaje
Avantaje?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stiu pe cineva cu un C180 tot 2005 acelasi motor de 2L la 103000km masina a mers cu 5 proprietari si dansa e al 6a proprietar, probleme in spate la roata din stanga cu bieleta antiruliu si un brat de suspensie, sunetul persista scartaie dupa ce franeaza. Motorul merge bine

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Cred ca incurci masinile sau ceva. c200 din 2005 are motor de 2.2 diesel si 122cp. Fiind o masina de lux veche si probabil cu km multi nu o pot recomanda in mod deosebit. As lua ceva dintr-o clasa mai mica si mai nou.