| nllbia99 a întrebat:

Păreri :
Care dintre aceste oferte merita pe un Bmw F11 bine dotat manual cu motor 2 și 204k km și multe dotări (piele, panorama etc) la o valoare de 10.000€
Care merita de mai jos?
1: Mercedes Benz C200 CDI 9/2012 Avantgarde motor 2.2 136cp automat cu 191k km,xenon,piele,trapa/panorama, limuzina, navigatie plus alte dotări.

2. Ford Kuga 10/2009 motor 2.0 136cp 4x4 cu 174k km, piele crem,navigatie, culoare neagră, Cârlig remorcare, xenon, jante 19 plus unele pe 17 de iarna +600€

3.Vw Passat CC 2009 2.0l cu 170cp automat, model r line, full piele in doua culori (negru /crem) cu 131000km diesel, xenon, optiuni normale

4.Audi A6 V6 3.2 FSI cu 300cp modificat (1200€) model S-Line cu 178. 000km din 10/2006, piele,automat,led,xenon, navigatie, quattro, cu jante 19 și 17+ 4000€

Care din aceste oferte merita pe a mea?( Bmw 520d 2.0l 184cp 10/2011 doar cu bara M, bi-xenon adaptiv, Key less full, camere 360grade, lumini ambientale exterior, culoare albastru închis, cu panorama, navigatie mare, cutie manuala, cu drive select, camera marșarier, lumini Ambiemtale interior portiere fir portocaliu din fabrica, oglinzi full electrice rabatabile, interior full piele crem, scaune incalzibile cu memorii și full electrice, volan piele electric cu memorii, clima pe doua zone specific ca trebuie schimbată distribuția

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Merita Mercedesul fiind cea mai noua

| nllbia99 explică:

Specific ca mașinile sunt in Germania și le folosesc aici, deci taxele nu sunt așa mari ca la noi in ro