| Bayerische a întrebat:

Pe ce siteuri din Germania pot gasi masini si motoare bune si daca exista vreo posibilitate sa primesc mesaje cand apar anunturi noi? Cum ar fi un newsletter.Multumesc

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mobile.de sau autoscout.24. Ai posibilitatea sa te abonezi la newsletter. Tot spilul e sa intelegi germana. Cele doua siteuri sunt in germana.

| Bayerische explică (pentru ardnaxur1961):

De unde sau unde ma inscriu pe giecare site ca nu stiu germana? Ai idee?

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Bayerische):

Nu trebuie sa te inscrii. deschizi siteul si cauti masini. Am presupus (gresit, se pare) ca, daca vrei musai masina din Germania, stii si germana. Ma intreb ce te faci daca si gasesti masina? Ca trebuie sa vii sa faci actele cu vanzatorul, sa iei masina iar nemtii astia, ai dracului, vorbesc germana.

| Bayerische explică (pentru ardnaxur1961):

Gasesc eu o modalitate.pun pe vineva sa mi traruca sau pe google translate daca nu poate ne intelegem in engleza..nu asta e problema.ma interesa daca exista newsletter la site uri astea 2 mari si unde gasesc masini avariate din Germania sau in alte parti.mersi

| Vasluetare a răspuns:

Acest site este cel mai bun pentru asa ceva: http://bit.ly/2KrAJdt