| anonim_4396 a întrebat:

Pentru a inmatricula o masina din Japonia, intr-o tara din EU, taxele sunt aceleasi ca si pentru masinile din USA?
Dar dintr-o tara ca si Mexic? Intru mai repede in MX si sunt aceleasi masini ca si in USA.

[Ce mi se pare interesant, este ca daca eu vreau a intra in MX, nu imi trebuie viza (ca si cetatean roman) dar pentru a intra intr-o tara terorista ca si USA, imi trebuie.]

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Din Japonia s-ar putea sa fie un pic mai dificil avnd in vedere ca ei circula pe partea opusa, precum in UK.