| Rhynnan a întrebat:

-Pentru cei care au dat examenul auto (orasul) in Pitesti-

Am orasul pe 25 iulie in Pitesti, stie cineva unde se da si daca e vreo ora anume? La programare nu mi-a aparut decat data si localitatea in care sa il dau. De asemenea, aveti vreun sfat legat de promovarea acestuia?

Răspuns Câştigător
| GHoST013 a răspuns:

Cand mergi la examenul auto, traseu trebuie sa mergi cu masina de scoala, respectiv cu instructorul. Stai linistit ca stie instructorul unde sa te duca, de unde incepe examenul. Nu esti primul lui cursant.

Legat de sfat, te sfatuiesc sa fii atent, rabdator, sa nu calci viteza, sa te uiti atent la semne si sa dai prioritate unde e cazul. Sa te feresti de situatiile in care iti scade 21.