| ClaudiuM1997 a întrebat:

Pentru cei ce detin Honda civic 2006-2011. Se gasesc piese la ea in Romania la preturi ok?

Răspuns Câştigător
| Marcu_Stefan_2001 a răspuns:

În general la japoneze nu prea găsești piese aftermarket ca la vw sau Audi de exemplu...
Singura opțiune este sa le iei originale, piesele nu sunt foarte scumpe din câte știu... Depinde ce fel de piesa este. Dar în general japonezele sunt foarte fiabile, nu consuma ulei, schimbi destul de rar piesele fata de alte mărci germane.