| Seby80 a întrebat:

Pentru padure, ce model de motocross sau enduro imi recomandati (as dori de 250!).

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

KTM 250 EXC ar fi ideal dar sa ai bani pentru el... nu este deloc ieftin unul in stare buna!

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde de buget ai ca poti gasi ceva bun si la 30.000 de euro daca mergi pe editii de lux de la Harley (Face enduro doar pe comanda) daca mergi pe Triumph, daca mergi pe KTM versiunile Diamont... daca dai un buget iti spun si ce s-ar potrivi!

| a1doru a răspuns:

O yamaha dt 125 re, ktm 250exc, sx, sx-f.