| fdfddfdsdsghmmjnjjjhsdsfd a întrebat:

Pentru strazile din Romania ce ar fi mai bun Lamborghini Urus sau Lamborghini R8? Nu ziceti alte marci am zis dintre astea doua.

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cred ca asta incerca sa fie o gluma, da' nu prea ai simtul umorului.
Tractorul ala n-are ce cauta in Romania, ca la noi se folosesc tractoare mici, iar Ursusul il poti folosi linistit in Romania, ca pe oricare alta masina.
Problema e ca avem sosele mici, pline de localitati, unde nu poti merge cu viteza, asa ca masinile foarte puternice chiar n-au ce cauta la noi, doar snobii isi cumpara asa ceva pe aici.

| fdfddfdsdsghmmjnjjjhsdsfd explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu era o gluma daca era faceam una mult mai buna crede-ma.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Niciuna nu are ce cauta pe gropile, hartoapele si sleaurile de pe strazile noastre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

R8 clar

| Expressions a răspuns:

R8

| DianaDobritoiu a răspuns:

R8 doar daca te urci pe munti cu el, dar pentru oras ar fi cel mai bun Lamborghini Urus... big grin

| sheamussheamus a răspuns:

Lamborghini Urus.