| ecf a întrebat:

Pentru toate categoriile de permis auto care este cea mai buna scoala de soferi si care este cea mai ieftina?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt probabil cateva sute daca nu mii de scoli de soferi in tara asta, chiar crezi ca le a incercat careva pe toate ca sa stie care e mai buna?

| ecf explică (pentru suntserios):

Numai raspunsuri tampite dai, mai bine abtine-te daca nu esti instare sa fi de ajutor

| suntserios a răspuns (pentru ecf):

Prietene citeste ti intrebarea, incearca sa iti raspunzi singurel si apoi ai sa iti dai seama in ce mod tampit ai formulat o. Dupa cum vezi nu ti a raspuns nimeni concret la ea, pentru ca efectiv nu avea nimeni cu sa iti raspunda.

Daca eu iti spun ca cea mai buna scoala de soferi e in Botosani si costa 999ron o sa ma crezi? Daca exista una mai buna la Drobeta Turnu Severin si costa 998 ron ce faci? Te duci acolo sa faci scolo?

| DataSoft a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu exista scoala de soferi proasta sau buna ca toate in principiu ar trebui sa te invete acelasi lucru. Restul depinde numai de tine daca ti-se indemana cu covrigul sau nu.
Si ca si pret este in functie de oras si scoala de soferi pe care o alegi. spre exemplu la mine in oras cat. C+E cu 5sedinte de condus costa 1500lei, si ieftim nu am gasit si cu sedinte de condus.

| Lumina_Lumy_Pavel_1967 a răspuns:

Toate sunt bune.cat costa te pot iinforma ce-i care au terminat profilul mecanic an scollile cu profil mecanic