| Jrrjrr123 a întrebat:

Piaggio moare cand il dau jos de pe cric si scoate un sunet ciudat de ex:ca si cum ar scapa aer sau un sunet ca înecat. Tin sa mentionez ca i-am schimbat de curând setul motor, cureaua si datorii de tractiune si mopedul acesta pornea la prima pedala, dar acum trebuie sa apas pedala in gol ca sa pornească si cand il dau jos de pe cric scoate acel sunet si moare. Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cum sa te ajutam, daca nici macar nu intelegem ce ai scris tu acolo?
Eu inteleg ca gandesti mai repede decat scrii, dar scrie macar TOT ce gandesti, nu pe sarite.

| Jrrjrr123 explică:

Ardanaxur1961 am spus că scoate un sunet ciudat cand il pornesc si de curând i-am schimbat setul motor, cureaua de transmisie si sabotii de tractiune.