| alex040599 a întrebat:

Pot conecta o telecomanda la o inchidere centralizata pe un Opel Corsa D?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu.

| parazy7u a răspuns:

Fii mai explicit la ce telecomanda.
de obicei la inchiderile centralizate aftermarket poti adauga o alta telecomanda prin apasarea unor butoane de pe telecomanda originala intr-o ordine anume. dar la cea originala nu stiu daca merge

| alex040599 explică (pentru parazy7u):

Masina are inchiderea centralizata din fabrica.Nu are alarma

| parazy7u a răspuns (pentru alex040599):

In cazul asta nu poti sa faci nimic costurile sunt prea mari sa duplichezi telecomanda originala la care iti trebuie si cardul cu codurile casei producatoare.
poti monta o inchidere cu alarma aftermarket care include 2 telecomenzi. costuri minime 50 euro