| IulianOvidiu a întrebat:

Pot sa scot numere rosii daca nu sunt propietar pe masina? Fratele meu si-a cumparat o masina din Germania, vrea sa scoate inca un rand de numere rosii doar ca el e plecat si vreau sa stiu daca ma pot duce in locul lui sa scot numere sau cum sa fac sa pot scoate eu pentru el.Multumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti, fara o procura speciala data de fratele tau, prin care te imputerniceste sa soliciti o inmatriculare provizorie.