| Vasile003 a întrebat:

Proble scuter 2T set 70 segmentat reglat carburatorul.

Nu vrea să stea la relanti doar dacă e rece și când ma pornesc depe loc pornește greu până își ia ceva turatii și parca izbește și în pantă, nu are putere doar dacă îmi iau avânt.

Va rog ajutați-ma fără răspunsuri prostești!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aici nu gasesti rezolvarea.Toate intrebarile tale sunt pe acelasi subiect dar se pare ca nu stii sau nu vrei sa cauti rezolvarea exact acolo unde trebuie.
La un MECANIC.

| Violleta2022 a răspuns:

Du scuterul la un mecanic bun fiindca iti poate face reglaje serioase, ca motorul sa toarca frumos si sa porneasca fara dificultati.

Din pacate aici nu te poate ajuta nimeni, fiindca nu avem cum sa punem mana pe scuterul tau si sa invartim butoanele, asculatand cu atentie pana se regelaza.