| Emi_Ema_1972 a întrebat:

PROBLEMA MOTOCULTOR!
Hristos a inviat! Buna ziua!
Acum 2 saptamani mi-am cumparat de la un om de pe olx un motocultor.

L-am adus, pornire buna, i-am facut roti si am fost la strungar sa mi le faca ca sa le pot pune.

Problema mea este:

Il pornesc, dar nu trage la deal..deloc..nu vad nici o putere.

Care ar fi problema?

Sa fie segmentul de vina? Ca pompa de injectie a benzinii e ok.

EDIT//

TIN SA PRECIZEZ CA MOTOCULTORUL ARE DOAR O VITEZA.O MANETA MICA CARE MERGE DE LA STOP LA MEDIUM»MAXIM»START

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are ambreiaj? sa nu fie ala. daca zici ca porneste ok da nu trage.