| Cyuprika_Daniel_1995 a întrebat:

Putin ajutor va rog. Am fost oprit de politie in UK deoarece nu am avut o asigurare valida. In cat timp va ajunge amenda la adresa mea? Daca nu vrei sa recuperezi masina esti obligat sa platesti zilele in care masina a stat in garajul lor pana la demolare?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, vei fii obligat sa platetsi acea amenda si bineinteles depozitarea ei in garajul lor.
Refuzul de plata te va pune pe lista lor de rai platnici si orice credit pe viitor sau orice serviciu folosesti in Anglia, te vor verifica inati pe aceae lista si apoi il vei obtine.
asa ca, daca vrei s anul ai pe viitor nici un fel de probleme pe teritoriul UK, plateste si rezolva toate problemele de acolo, ca risti sa fii eliminat din UK pe veci.