| kevin9 a întrebat:

Range Rover, Volvo, BMW sau Audi, si de ce?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Jaguarul prost? Nu cred de ce zici asta? Intr-adevar nu au modele faine numai masini prost facute pe partea design-ului doar F type imi place interiorul cum sta la bord langa schimbator un plastic lipit in mijloc in forma de triunghi dar spatele e jalnic. Range rover are multe probleme cu electronica ca se duce la pamant dupa o vreme, la fel masini prost proiectate. BMW cu motoare chinezesti rezista doar motorul, numai ca plasticul si martorii la bord se aprind cand vine craciunul, scartaie in 30.'000km si multe alte probleme. bmw sta mai prost in calitate decat loganul sau renault care ii depaseste cu mult, nu stiu de unde scoate no turbina no good ca bmw e masina brici. Calitate e in honda civic type r sau subaru brz - toyota gt86 facute in japonia de la A la Z si aduse in UE - EE.UU cu vaporul in containere sau pe tren.

25 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Honda civic type R - sport plus sau subaru brz. Japonezele sant fiabile peste media masiniilor europene.

| darrio2007 a răspuns:

Volvo. Pentru că.

| sierra1 a răspuns:

Mda, toate-s bune - da' nu erai tu cel cu motocicleta prin păduri?

| kevin9 explică (pentru sierra1):

Si ce legatura are asta?

| Endoryus a răspuns (pentru sierra1):

Range Rover masina buna? Pai aia e masina buna cum sunt bune si folositoare posturile tale pe site.

| kevin9 explică (pentru Endoryus):

Cu cine te certi cumetre?

| Endoryus a răspuns (pentru kevin9):

Sierra cumetre

| kevin9 explică (pentru Endoryus):

Eu nu vad ca a lasat sierra nici un comentariu legat de vreun Rover ceva...

| Endoryus a răspuns (pentru kevin9):

'Toate sunt bune' bate si in Rover. E aiurea ce raspunsuri de umplutura are mereu. E paralel/a cu orice.

| kevin9 explică (pentru Endoryus):

Da eu nu stiu ce ai tu cu Rover-ul ca sincer daca ai bani si vrei ceva bines, Rover-ul e cam cea mai bines de aici fara doar si poate

| Endoryus a răspuns (pentru kevin9):

Ai avut macar experienta cu masinile astea sau bagi si tu din burta ca sierra ca sa pari inteligent? Am lucrat 2 ani in Londra. Rover si Jaguar nu era mecanic ca sa nu se c@ce pe ele cu spor. Chiar si mecanicii lor. Volvo e masina buna dar scumpa rau la intretinere. Am avut un V50 pentru un an dar ma costa prea mult sa repar ceva la motor asa ca am preferat sa scap de ea.BMW, fac ceva pe ele. Audi iar sunt masini scumpe dar bune. Am schimbat mai multe masini de-a lungul anilor. Nu le tineam mai mult de 2 ani. Am avut si multe jafuri pentru ca imi placeau, desi multi imi spuneau ca sunt rahaturi. Gen Opel, Fiat, Nissan( din cate am inteles la Nissan am dat eu peste un an prost, e pe ani. Unele modele chiar au fost perfecte, altele varza ) si altele de genul (Rover cum ar fi ).

| sierra1 a răspuns (pentru Endoryus):

"Probleme grave la cap.
Endoryus : Răspuns la 11 Aprilie 2020 23:32 pentru întrebarea:"

că bine ziceai!

| sierra1 a răspuns (pentru Endoryus):

" Endoryus : Am lucrat 2 ani in Londra"

a, deci tu ești ăla de spăla pe jos prin gară

| Endoryus a răspuns (pentru sierra1):

Stiu ca te-am descris perfect big grin. Numai cineva bolnav la cap sta sa caute prin raspunsuri ca tine

| sierra1 a răspuns (pentru Endoryus):

și zici că spalai bine pe acolo, detergent, chestii...
da' ai prins greu postul ăla? Concurs?

| sierra1 a răspuns (pentru kevin9):

Păi, lași motorul?

| Endoryus a răspuns (pentru sierra1):

Si daca spalam pe jos, tot aveam mai multa demnitate decat ai tu acum.

| sierra1 a răspuns (pentru Endoryus):

"aveam mai multa demnitate "!?

o-la-la! Deci te-am nimerit. Așa e, meseria e brățară de aur

| Endoryus a răspuns (pentru sierra1):

Stai ca imi amintesc acum ca esti o ea. Era bun stiudiul in care spunea ca una din 4 sufera de boli mintale si ia pastile. Am impresia ca te-am nimerit pe tine di alea 4 dar din pacate ai uita sa iti iei de ceva timp medicamentele laughing

| mgtow a răspuns (pentru Endoryus):

Jaguarul prost? Nu cred de ce zici asta? Intr-adevar nu au modele faine numai masini prost facute pe partea design-ului doar F type imi place interiorul cum sta la bord langa schimbator un plastic lipit in mijloc in forma de triunghi dar spatele e jalnic. Range rover are multe probleme cu electronica ca se duce la pamant dupa o vreme, la fel masini prost proiectate. BMW cu motoare chinezesti rezista doar motorul, numai ca plasticul si martorii la bord se aprind cand vine craciunul, scartaie in 30.'000km si multe alte probleme. bmw sta mai prost in calitate decat loganul sau renault care ii depaseste cu mult, nu stiu de unde scoate no turbina no good ca bmw e masina brici. Calitate e in honda civic type r sau subaru brz - toyota gt86 facute in japonia de la A la Z si aduse in UE - EE.UU cu vaporul in containere sau pe tren.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

BMW e singurul tentant, din lista aia. Pentru ca face masini ok, frumoase si de calitate.
Range Rover nu ma tenteaza pentru ca banuiesc ca sunt piesele exagerat de scumpe (ca la Rover), Volvo imi place ca marca dar depinde de model, Audi e la fel de expirat ca si fra-su geaman, VW.
Un Ford m-ar putea convinge mai usor decat cele din lista asta, e mai domestic deca BMW sau Range, si mai bine proiectat decat orice VW. Pardon, hAudi am vrut sa scriu.

| Andrei200202 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Stai tu liniștit că bmw ul e la fel de expirat ca audi, cel puțin în ro. Nu mai vorbesc de ce fel de șoferi conduc bmw uri

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Andrei200202):

Eu vorbesc de calitatea marcii, nu de etichetele romanesti.
VAG s-a lasat de masini din anii '90, nu ai cum sa il pui pe lista langa brand-uri care construiesc OZN-uri, in comparatie cu ei.

| Nemessys a răspuns:

De ce nu ne spui si tu ce vrei de la o masina? Lux, dotari, pret sau fiabilitate?

| StrongHeart a răspuns:

BMW,pentru ca da.

| Dorotheea21 a răspuns:

Cand mi.am luat masinuta am intrebat si eu, si multa lume mi-a spus ca Volvo este foarte sigura, BMW nu este buna ca are tractiunea nu stiu pe unde, dar ca exista multe piese de schimb si ieftine in Romania, despre celelalte marci nu mai stiu. Rover, parca era scumpa.
Tu esti si motociclist, deci un pic 'nebun'. happy
Ti-as lua Volvo. tongue