| anonim_4396 a întrebat:

Recent am picat traseul.
Am auzit ca dacă pici o singura data deja nu ești făcut sa fii șofer, e True?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este neaparat adevarat, totul depinde de cat de bine esti pregatit pentru examinare.
Cred ca foarte putini dintre cei sanatosi si echilibrati nu sunt facuti si ar fi bine sa nu obtina permisul.

| Violleta2022 a răspuns:

Cam asa ceva.

| sierra1 a răspuns:

Cine ți-a spus asta, te-a păcălit! Mai incerci

| Nimeni20192018 a răspuns:

Să fim seriosi, nu-i adevărat!

| Alina0124 a răspuns:

Nu, mulți îl pică prima oara din cauza emoțiilor.

| Iisus2002 a răspuns:

Asta e o mare prostie...nu ai fost destul de pregatit...si eu l am picat prima data apoi l-am luat a doua oara si de 2 ani de cand il am nu am avut niciun eveniment nefericit si am lucrat ca si sofer in astia 2 ani.