| anonim_4396 a întrebat:

Recomanda-timi va rog o masina:
Economa,SPORT,cu motor puternic, tractiune spate, cu un buget 600-1300€

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu banii aia iti luai masina noua din 80' acum nu merita doar daca stateai in gb te tinea bine un bmw cativa ani si ala fiind un jaf

suntserios
| suntserios a răspuns:

La 600 euro iti recomandan masina de... spălat

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

BMW e36.
Il iei cu 700e, si de restul ii montezi GPL.

| Edw08 a răspuns:

Economică și sport nu exista. Condusul sportiv, dacă la asta te referi și nu la aspect, presupune un consum mare, dat și de motorul puternic. Deci motor puternic nu poate însemna economic.
Între 600€-1300€ îți poți lua un BMW e46 ceva in genul dar e cam 1500-2000€ dacă vrei ceva mai puțin coaja.

| Lizuca1234 a răspuns:

Am eu de dat un renault rx4, fix 1200 eurwinking