| Claudiu1009 a întrebat:

Recomandare o mașină pana în 2500€?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu merita, la noi masinile folosite au defecte. Daca nu e noua cel mai bine petreci cu femei si iti faci abonament de autobuz.

| sierra1 a răspuns:

Logan e bun?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde ce faci cu ea...
Ți-aș recomanda balene, dar poate tu ai așteptări de Renault clio.

| Frank51 a răspuns:

Una? Hm, daca ar fi sa aleg una pe care ti-o recomand fara sa stiu ce motorizare vrei, ce tip, ce combustibil, ce dotari, etc, ti-as recomanda Fiat stilo 1.6, parca merge bine cu numele claudiu.

| Digikey a răspuns:

Octavia 2 pe benzina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti~as recomanda un vw passat b6 de prin 2005~2010.

| nicu991 a răspuns:

Logan de 2000 si de restul ii faci revizii si-o ai ca noua. E o masina simpla fara prea multe pretentii, daca urmaresti tutoriale poti chiar tu sa-i schimbi anumite piese.

Eu personal am vazut logan MCV cu peste 460k kilometri in bord, masina unei fabrici care transporta angajatii in localitatile din imprejurimi.

| svenhassel13 a răspuns:

Golf 4