| gabi11000 a întrebat:

Renault clio 1.4 benzina 2004
Am turat-o odata mai tare in vreo 4 5 mii de ture in prima treapta, a mers normal iar la scurt timp mi-a licarit in bord martorul "check engine", si acum cand o turez ca sa bag in treapta superioara parca se tureaza in gol si mai greu urca turometrul ca sa schimb, si suna ca si cum se supratureaza chiar si in 2000 de ture si mi se pare ca, consuma si mai mult.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa distrugi o masina recomand sa o turezi ca tine in trapta intâi.