| gazaru a întrebat:

Reprogramarea la sala(examen auto) se face dupa 16 zile lucratoare sau nelucratoare?
Sau ma pot duce dupa 16 zile sa dau direct sau trebuie neparat reprogramare.
P.s. Am picat sala si trebuie sa dau iar.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Reprogramarea se face dupa 15 zile calendaristice (lucratoare plus nelucratoare) libere, asa ca de fapt sunt 16 zile, deoarece nu se iau in calcul zilele de inceput si sfarsit a termenului.

| Liviu a răspuns:

Eu am dat dupa 16 zile inclusiv sambata/duminica p.s cu cat ai picat? eu prima data cu 20, apoi am luat cu 24