| Pacanele777 a întrebat:

Revin cu o întrebare, am un fiesta mk 5 2007 si azi am mers la drum extern cand am ajuns acasa fara sa bag în seama acul de la motorina e lângă linia rosie care arata 0, pe calculator arata 50 de km pana la peco sunt 10 km sa ma risc sa merg cu ea?

3 răspunsuri:
| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Cred ca poti merge inca 3-4 km, dupa te dai jos din masina si mergi cu picioarele, ca d-aia ai picioare?

| relian a răspuns:

Poti ajunge daca arata cati spui.

| badpanda a răspuns:

Depinde de la masina la masina.Cred ca mai faci lejer 60-70km daca mergi batraneste.