| halflife a întrebat:

Sal all.as dori sa-mi cumpar un minicross 50cc pana in 200-300 euro dar nu stiu de unde.va rog mult sa-mi spuneti site-uri de second-hand sau de unde mi-as putea lua(second-hand)dau funda plus vot pls

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

In banii astia nu gasesti nimic nici macar de 50cc. Incearca sa strangi undeva in jur de 600 minim desii nici in 600 nu iei cine stie ce piesa. Pana atunci imi pare rau sa te dezamagesc dar nu ai sanse!

| bogdan324 a răspuns:

Uite un minicross, e 315 euro daca vrei sa il cumperi sau poti licita si sa il poti lua mai ieftin http://www.okazii.ro/catalog/39501590/oferta-minicross.html