| adrian9811 a întrebat:

SAL TPU as vrea sa imi cumpar o masina pana in 4000 de euro si as vrea sa stiu ce mi-ati recomanda intre opel astra cu motor de 1.6 benzina sau skoda fabia 1.4 benzima

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Skoda Fabia!

| Magmarei a răspuns:

Sall, pai eu iti recomand opel-ul deoarece are motor mai mare si e mai sigur. Am auzit de la mai multe persoane ca la skoda fabia se blocheaza volanul in timp ce mergi...
Oricum eu zic sa te mai interesezi si sa cauti un opel cu motor diesel ca acela consuma foarte putin dar problema este ca ope-lul diesel e mai mic fiindca are tata adica nu e mic ca e de 5 persoane dar are un portbagaj cat o geanta...
Iti recomand opel astra ca are motor mai mare, e mai sigur si mai mare si oricum nu consuma exagerat...

| Dooffz a răspuns:

Cumpara asta fiindca e mai spatioasa, mai stabila si are un motor mai potent.