| Febery a întrebat:

Sal TPU.

Pentru cunoscătorii de autorulote. se pot conduce si cu categoria B?

si inca ceva. ce avantaje si ce dezavantaje as avea daca as locui intr-o autorulota dupa parerea voastra

astept multe raspunsuri,

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se conduce cu B daca nu depaseste 3, 5t avantaju e ca nu platesti asociatia de locatari, si nici caldura. Probleme: pot sa vina tiganii peste tine si sa faca taraboi, trebuie sa te descurci cum poti cu curentu electric sa iei apa si sa iti asiguri un loc sigur unde poti sta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat nu depaseste 3.5 tone poti conduce si cu B.

Rulotele sunt pentru vacante, ai idee ce inseamna sa locuiesti la -10 grade in rulota? nu ai apa, nu ai canalizare, nu ai curent nu ai loc de parcare, nu ai siguranta