| anonim_4396 a întrebat:

Sal tup am si eu o intrebare mai trasa de par sa zic asa nu stiu cum sa ma exprim ca nu-s in tema deloc...este o cheia u fel de cheie pentru masina care o poti prinde si la breloc un are o forma de patrat parca si un ecran pe un din fete unde aiti arata daca masina inchisa sau deschisa iti tauie cand e deschisa. am inteles ca merge pana la 500 de metri... daca stie cineva despre ce vorbec eu aici sa ma ajute va rogggg! funda

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Acele chei cu display merg decat la Volvo si le gasesti in reprezentantele lor, se fac pe comanda pentru fiecare masina in parte nu sunt universale dar parerea mea este ca nu renteaza acel model pentru ca doar pentru un ecran te costa aproape 700 de euro o cheie. Este exagerat!