| anonim_4396 a întrebat:

Sall am o problema cu Pcu decate ori incerc sa deskid un program sau joc etc imi apare Open Whit adica sa deskid acel program cu un alt program daca stie cineva e problema asta va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| MariusFlorentin1995 a răspuns:

Ai sters un fisier din windows sau ai instalat un antivirus si tia sters fisierul era virusat sunt mai multe posibilitati pentru a sterge un fisier important din windows nai decat sati instalezi windowswinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Descarca atasamentul de mai jos, dezarhiveaza, apoi dai dublu click pe acel xb.bat

http://dl.transfer.ro/xp-transfer_RO-09may-6b155d.rar

Acesta iti repara aceasta eroare, nu este nevoie de restart.
Ai nevoie si sa-ti devirusezi calculatorul, in multe cazuri aceste erori, sunt cauzat de un virus.

Atentie, dupa 10 zile de la data postarii, acest link devine invalid.