| Nistor_Darius_1999 a întrebat:

Sall am zgariat vopseaua de pe spoilerul masini stanga fata.Ce as putea face este doar vopseaua dusa nu am zgarieturi adanci in plastic. As vrea sa fac asta cat mai simplu acasa sa nu afle nimeni mai ales parinti.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

La pastic nu prea merge cu carpeli daca vrei sa nu se cunoasca

| Nistor_Darius_1999 explică (pentru suntserios):

Cam de cate tuburi de spray as avea nevoie pentru a vopsi tot spoilerul

5 răspunsuri:
| Nistor_Darius_1999 explică:

M-am gandit sa incerc cu un spray pe nuanta masini tinand cont ca zgarietura nu e mare.

| Vladulescu_Claudio_1981 a răspuns:

Trebuie un polish cauta pe cineva care se pricepe, nu da cu vopsea!

| Nistor_Darius_1999 explică (pentru Vladulescu_Claudio_1981):

Spoilerul din plastic este negru si vopsit cu un gri metalizat culoarea masini nu cred ca m-ar ajuta un polish pentru ca s-ar duce si mai tare vopseaua si ar ramane doar plasticul de culoare negru.

| Vladulescu_Claudio_1981 a răspuns (pentru Nistor_Darius_1999):

Te-ai interesat vreodata despre un detailing......nu da cu vopsea ca nu iese, sau daca vrei apeleaza la un tinichigiu...