| newboy a întrebat:

Sall TPU, am si eu o intrebare scurta:ATV-ul s-a scos din circulatie?, sper ca nu : (

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

S-a dat lege si nu mai ai voie cu el decat pe drumuri comunale (pe sosele nationale, etc. nu mai ai voie).
Nu s-a scos doar ca nu ai voie pe oriunde cu el.
Mai rau e la scuter fara atestat sau carnet de conducere (B-ul) nu poti circula cu el.

Bafta!

| suntserios a răspuns (pentru Magnifico):

De ce e rau ca nu poti merge pe scuter fara carnet. Mie mi se pare ca e foarte bine. Pentru scuter e de ajuns si A1 nu ai nevoie de B.

| Magnifico a răspuns (pentru suntserios):

Iti trebuie atestat sau carnet de conducere (din cate am intele B-ul nu A-ul.Stiu ca pana acum era A-ul dar cica de acum in colo trebuie B-ul nu stiu sigur daca e asa).

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti circula cu el pe drumuri publice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU!

| newboy explică:

Dar am auzit ca el incurca circulatia

| newboy explică:

Mi-a spus un prieten.

| fantomadinmormant a răspuns:

Bineinteles ca nulaughing