| anonim_4396 a întrebat:

Caut anvelope de iarna, aici am datele 195, R15,60. Cine imi poate afla anvelope sub 200 lei? si sa imi dea si site-ul.
De vara am aflat la 130 ron (4 bucati)
Vreau si de iarna, dar sub 200 ron.

3 răspunsuri:
| staysmart a răspuns:

Uite, parerea mea sa nu te zgarcesti la anvelope, conteaza mult ce pui pe masina. Uite aici un test comparativ: http://anvelopeiarna.net/test-anvelope-de-iarna-2012/ INtre primul si ultimul clasat diferenta de franare pe zapada e vreo 15m. Iti dai seama ce enorma distanta cand e vorba sa eviti un accident?

| arrondelissant a răspuns:

La banii astea poti gasi doar second si chiar si mai ieftine!

| mennenspeed a răspuns (pentru arrondelissant):

Am aflat pe cineva. si am rezolvathappy si noi:X