| Iosuat a întrebat:

Salut, a schimbat cine volanul de pe dreapta pe stanga la un golf 4-5, se schimba greu? Necesita o ivestitie >mare?

Răspuns Câştigător
| Daniel09857 a răspuns:

Nu merita sa cumperi un golf cu voaln pe dreapta, pentru ca sunt masini ieftine in Germania si cu usurinta le aduci in Ro, de exemplu un golf 4 in Anglia e undeva la 300-400 lire, cu tot cu schimbul de volan ajungi sa dai cel puti ninca 800 de lire, in Germania un golf 4 cat de cat ok e 650 euro, deci iti dai seama clar ca nu merita. La fel si cu Golf 5 in Anglia, etc... este undeva la 900-1000 de lire, unul bun, in Germania este 1500-1700 unul bun, la cel de Anglia mai adaugi inca 800 euro schimbul volanului, deci clar nu merita! Masini cu volan pe dreapta merita aduse doar cele care au pret de 30k lire-35k lire, cele de lux, care la piata actuala, pe o piata cu volan stanga valoareaza 50k euro, de ex Audi a8 2014, Bmw seria 7 2014, S class 2013-14

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 1000 euroi. Un pret mic sa carpesti o masina veche

| siriusblack98 a răspuns:

Te duce undeva la 1000(aproape) de euro sa-i schimbi volanul de dreapta pe stanga.